BIWAK INAUGURACYJNY

Po przedłużonych wakacjach mamy wielką przyjemność ogłosić rozpoczęcie nowego roku harcerskiego.

Zanim jednak na dobre rozpocznie się sezon zbiórkowy serdecznie zapraszamy na inauguracyjny biwak. Nie odbędzie się on co prawda w Białym Brzegu jak wstępnie planowaliśmy, ale w zamian proponujemy wyjazd w miejsce co najmniej równie atrakcyjne, a na pewno niezwykle ciekawe dla każdego zucha, harcerza i nie tylko – do Górek Wielkich koło Skoczowa, gdzie mieszkać będziemy w słynnym dworze Kossaków, gdzie przez lata działała legenda ZHP – druh Aleksander Kamiński, gdzie rozpoczyna się akcja „Kamieni na szaniec”, gdzie wreszcie żyła i tworzyła jedna z najwybitniejszych pisarek – Zofia Kossak.

Biwak odbędzie się w dniach 8 – 9 października 2016 r. Koszt biwaku wynosi 150 zł i obejmuje: nocleg w hostelu Koss, pełne wyżywienie (obiad i ciepła kolacja w sobotę, śniadanie i obiad w niedzielę), przejazd pociągami Kolei Śląskich (Katowice-Skoczów) oraz autokarem (Skoczów-Górki), ubezpieczenie NNW, opiekę kadry.

W wypadku zgłoszenia się większej ilości osób, koszt biwaku będzie odpowiednio niższy, o czym Państwa poinformujemy.

Zbiórka przed wyjazdem na dworcu PKP Katowice (hala główna) o 7:30. Powrót w niedzielę około 19:00 w to samo miejsce.

Przypominamy o obowiązku posiadania przy sobie WAŻNEJ legitymacji szkolnej.

Zapisy (zgłoszenia – mailowe, telefoniczne, …) na biwak do niedzieli 2 października 2016 r. O wpłaty wraz ze zgodami rodziców na udział w biwaku prosimy do czwartku 6 października.

W czasie biwaku przewidujemy udział we Mszy Świętej dla chętnych uczestników.