BIWAKEŁ hasztag lajk daj suba xD

Zuchowa relacja z biwaku

Nasz biwak jest o internecie, zdobywamy sprawność internauty. W pierwszy dzień dojechaliśmy. Były zabawy w świetlicy jedną z zabaw była zabawa w Youtube. Kadra przygotowała filmiki dla zuchów i harcerzy. Następnego dnia byliśmy na grze terenowej. Polegała ona na znalezieniu hot spotów. Później wyszliśmy na dwór bawić się na śniegu.

Karol K. i Maks B.


3 grudnia wyszliśmy na dwór i budowaliśmy fortece, chłopcy osobno a dziewczyny osobno. Budowaliśmy duże fortece. Druhna zgodziła się na test wytrzymałości, który będzie jutro rano. Już nie mogę się doczekać, która forteca jest bardziej wytrzymała!

Justyna S.


Dzisiaj chodziliśmy po lesie i szukaliśmy wi fi. Zuchy pokonały trasę najszybciej.

Ala W.


Wczoraj wieczorem wszyscy omawiali Youtube. Dzisiaj bardzo mi się podobała gra terenowa. Karol, Maks, Michał i Michał przeszli całą drogę pierwsi. Po południu robiliśmy fortece ze śniegu.

Michał K.


Moje ulubione zajęcie dzisiejszego dnia było wtedy kiedy uczyłam się obsługiwać mapę i gdy szukaliśmy hot spotów.

Julia Ś.


Wczoraj wieczorem wszyscy mówili o Youtube. Dzisiaj była fajna gra, bo szukaliśmy wi fi. Musieliśmy odczytać hasło i porozwieszanych wskazówek na drzewach i nie znaleźliśmy jednej litery, aby odczytać hasło. Później bawiliśmy się też śniegiem. Jutro wyjeżdżamy. Widzimy się na następnym biwaku. Paaaaaa!!!

Michał B.


3 grudnia wyszliśmy na dwór i budowaliśmy fortece. Chłopcy zbudowali swoją, a dziewczyny swoją. Był już koniec czasu, ale był prawie remis, bo dziewczyny zbudowały mniejszy ale mocniejszy fort, a chłopcy większy ale mniej wytrzymały.

Maja B.


2.12.16 r. gdy przyjechaliśmy na miejsce rozmawialiśmy o tym co to jest internet.Druhowie i druhny przygotowali dla nas zabawne filmiki z You tube. Przedstawiający druh Bartek i druhna Karolina:
– Co pan będzie robił w sylwestra?
– Bede grał, w gre
– A w jaką?
– TOMB RAIDER!
I różne inne filmiki.

Hania Z. i Marta J.