KONKURSY

…i to od razu TRZY!  Zapraszamy do udziału!

Tej zimy harcerze 34 DH Rivendell mają okazję wziąć udział w aż trzech konkursach:

1. KONKURS FILMOWY organizowany przez Namiestnictwo Harcerskie i Starszoharcerskie naszego Hufca (stajemy więc do współzawodnictwa ze wszystkimi harcerzami Katowic!) na temat „Filmowe życzenia na Dzień Myśli Braterskiej”.

Informacje na temat konkursu znajdziecie na tym oto plakacie:

 

Konkurs dzien mysli braterskiej

Ze wszystkimi pytaniami i wątpliwościami, pomysłami itd. zwracamy się do KADRY DRUŻYNY. Tym konkursem zajmiemy się jeszcze na zbiórkach przed feriami.

2. KONKURS FOTOGRAFICZNO-ORNITOLOGICZNY organizowany przez naszą Drużynę. Fotograficzny – bo aby wziąć udział w konkursie trzeba zrobić zdjęcia, ornitologiczny – bo chodzi o zdjęcia ptaków (jedno wybrane zdjęcie lub cykl zdjęć, reportaż) na temat „Ptaki wokół nas – zimowe obserwacje”. Zdjęcia (w postaci cyfrowej, na nośniku lub wywołane) przynosimy do Kadry Drużyny do pierwszej zbiórki po feriach zimowych, a więc do 4 marca 2016.

3. KONKURS PLASTYCZNY (techniki i formy dowolne – szkic, ołówek, węgiel, tusz, akwarela, pastele, farby olejne, plakatowe, itd itd itd), również organizowany przez naszą Drużynę, na temat „Zimowa wędrówka”. Mamy nadzieję, że prawdziwa zimowa pogoda dopisze i napotkacie wiele inspiracji do waszych plastycznych prac. Zachęcamy do uważnej obserwacji świata i twórczego myślenia! Termin oddawania prac – do pierwszej zbiórki po feriach zimowych, 4 marca 2016.

Dla zwycięzców we wszystkich kategoriach przewidziane są nagrody, mamy tez nadzieję, że Wasze prace przyczynią się do upiększenia naszej harcówki, na pewno też zamieścimy je tutaj, na stronie internetowej.

Nie zapominajmy też o współzawodnictwie zastępów – tutaj również będzie można zdobyć bonusowe punkty 🙂