Ostatnie godziny do obozu! Krótkie podsumowanie dla rodziców…

To już dziś! Widzimy się o 22.00 pod Biedronką przy ulicy Radockiego w Katowicach. Rodzice proszeni są o odpowiednie przygotowanie paczek z lekami i kopert z kieszonkowym dla swoich pociech – leki w opisanym worku i informacją o dawkowaniu, pieniądze w kopercie z imieniem i nazwiskiem dziecka.

Dla osób, które jeszcze są nie spakowane polecamy artykuł na naszej stronie w Harcopedii o pakowaniu plecaka. Pamiętajmy by pakować plecak wspólnie z dzieckiem.

Przed nami kilka godzin w autobusie, jednak jedziemy w nocy i dawanie całej siatki jedzenia, głównie słodyczy i słodkich napoi może zakończyć się niepożądanymi przygodami w trakcie drogi. Gdy dotrzemy na miejsce zjemy śniadanie.

Na stronie w Manu pojawił się już  nowy dział zwierający informacje o tegorocznym obozie: Obozy > Jarosławiec 2017 jest tam podmenu zuchowe i harcerskie – ułatwi to późniejsze odnajdowanie wpisów o przebiegu obozu! Mamy nadzieje, że w tym roku internet nie będzie sprawiać dużych problemów i informacje na stronie aktualizowane będą w miarę na bieżąco. Zapraszamy do „lajkowania” profilu na Facebooku, gdzie również pojawiać się będą newsy z życia obozów! Link w górnym prawym rogu ekranu.

Co tu więcej dodawać?! Do zobaczenia wieczorem!
pozdrawia cała kadra