Podsumowanie Fabularnej Gry Terenowej „Zwiadowcy Rohanu”

W piękne i słoneczne sobotnie przedpołudnie 4 listopada odbyła się organizowana przez Namiestnictwo H Fabularna Gra Terenowa „Zwiadowcy Rohanu” i Park Śląski zamienił się w dzikie pola Rohanu oraz rozległe przestrzenie innych krain Śródziemia… 
O poranku w poszukiwaniu pierścieni (i punktów marszu na orientację) wyruszyło 7 patroli zwiadowców (pochodzących z 7 KDH, 22 PDH i 19 DH ŻagwiE) wyposażonych w dwie mapy – Parku i Śródziemia (mapy można było połączyć ze sobą). Na kolejnych punktach na patrole czekały zadania związane z technikami harcerskimi, ale na trasie trzeba było uważać aby nie zostać złapanym przez oddział Nazguli czy też przez Golluma. Na szczęście Park/Śródziemie przemierzali też Gandalf i Aragorn (wszystkie fantastyczne postacie przybyły z 34 DH Rivendell, a Aragorn z 12 KD Wszędoczłapy).

Całą grę wygrał patrol „Explorery” z 19 DH ŻagwiE, ale wszyscy dobrze się bawili (czego pamiątką pozostanie m.in. unikatowy dyplom z podpisami Aragorna, Gandalfa i Mistrza Elronda). Gratulujemy!

Namiestnictwo Harcerskie zaprasza na kolejne imprezy (najbliższa – turniej pilkarski już 18 listopada; informacje u Namiestnika).
Pełna fotorelacja dostępna w naszej galerii (link w górnej części strony)